zavřít

Enigma: Rising Tide má vydavatele

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

GMX Media se před pár dny zavázali podepsáním smlouvy vývojářům z Tesseraction Games, že vydají single-playerovou prodejní verzi jejich nadcházejícího titulu s názvem Enigma: Rising Tide.

Pravidelní čtenáři našeho magazínu jistě již dávno vědí, že jde o námořní válečnou hru pro PC. Dočkat by se jí všichni příznivci měli v březnu. Zatím se pokochejte celkem pětatřiceti (!) novými příspěvky do naší galerie:


nové obrázkykompletní galerie

Prodejní verze tohoto titulu se bude moci pochlubit 60 misemi, volnými 30 dny zkoušení onlinového hraní (až bude spuštěno) a "hands-free" technologií umožňující velet ve hře hlasem. Na výběr budete mít ze tří frakcí - Spojených států, Říšského Německa a Ligy za svobodné národy. Enigma se soustředí především na námořní jednotky, proto vás asi nepřekvapí, že se budete moci ujmout řízení korvety, ponorky, ozbrojené obchodní lodi, různých bitevníků, křižníků, apod. Velký důraz kladou tvůrci na realistickou grafickou stránku titulu, ale také na fyziku prostředků, dynamické efekty oceánu i měnící se počasí.
zdroj: Worthplaying, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.