zavřít

Enemy Territory: Quake Wars screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V době, kdy nejžhavější screenshoty z budoucích AAA hitů dostávají pouze vyvolená tištěná média a na web se obvykle dostanou až za pár měsíců, pokud tedy vůbec, jsme čím dál častěji odkázáni na časopisové scany.

To byl dříve případ i multiplayerové týmové akce Enemy Territory: Quake Wars, které se věnovaly různé německé magazíny ve svých preview, odkud nyní fanouškovská stránka ETQW.at sehnala tunu čerstvých materiálů. Přestože jsou některé s typickým popiskem v rohu, vzhledem k jejich vysoké kvalitě/rozlišení se zřejmě nejedná o scany, nýbrž o standardní obrázky, ať už získané od redaktorů oněch časopisů nebo nějakým únikem dat. Hlavní každopádně je, že se dostaly na světlo světa a že vám je smíme předložit v galerii, kde byste neměli minout ani starší prosincovou sadu v aktualizované hi-res verzi.


Budete na nich obdivovat bojovou techniku, základny zasazené do krajiny, pózování zástupců obou znepřátelených týmů, helikoptéru a její futuristickou obdobu u Stroggů při náletu, kokpit vozidla Trojan APC od GDF, zátiší v džungli a také vůbec poprvé 2D náhled na jednu mapu s ohraničením sektorů nebo klíčovými body, které je nutné zabírat v pořadí od A do D. Více o ET: Quake Wars, naplánovaném na podzim 2006, v našem nedávném preview nebo předešlých článcích.
zdroj: JF, fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.