zavřít

Endless Ages - je libo nový život?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Endless Ages je název nově připravovaného masivně multiplayerového projektu do Avaria Corporation, malého vývojářského týmu z Altamonta Springs na Floridě.

Že je toto studio malé, ale ještě neznamená, že by nemělo šanci se uplatnit. Pravda, pustili se do hodně náročného díla, nejspíš se na to ale cítí. Jejich hlavním cílem je Endless Ages předvést, že lze vyrobit takovou hru, která obsahuje ze všech oblíbených žánrů kousek. Tzn., že Endless Ages bude kombinovat prvky jak first-person střílečky, RPG, RTS, ale i leteckého simulátoru.

Endless Ages slibuje probuzení do zcela nové dimenze, do světa života po smrti. Ne, nejde o ráj, ani peklo. Je to svět jen těžko definovatelný. Důležité však je, že vám dá šanci začít žít s naprosto čistým štítem, úplně znovu. Všechna stvoření, která se zde ocitnou, budou mít stejné šance.


nové obrázkykompletní galerie

Navíc, hra jako taková prý nebude zdržovat žádným zdlouhavým opakovaným načítáním. Vše, včetně bojovní, by mělo probíhat v reálném čase, pouze s jedním nahráním na samém počátku hry. A zde je určitá podoba s FPS. Aby bylo putování po virtuální realitě trochu veselejší, zpestří vám ho tvůrci přidáním různých dopravních prostředků (od létajících lodí, přes námořní lodě, ponorky, vznášedla, vesmírné lodě, nákladní transportéry či důlní vozítka, až po různé mechaniky a další stroje), které si budete moci koupit a používat. K dispozici budou i další užitečné předměty jako tryskový batoh, nebo skákací boty.

Uplatnit se v Endless Ages budete moci v mnoha směrech. Tvůrci pro vás připravují spoustu různých profesí a na výběr bude i z mnoha rozličných schopností, kterými svou postavičku můžete vybavit. K tomu se můžete těšit také na různé specialitky, jako jsou návštěva nočního klubu nebo baru, budete si moci zařídit i svou společnost, koupit dům a ochočit svého domácího mazlíčka.

Pokud vás Endless Ages zaujala a líbí se vám i obrázky v naší galerii, neváhejte si hru vyzkoušet. Na oficiálních stránkách tohoto titulu je možné stáhnout zdarma pětidenní volnou verzi, která vám nový virtuální svět alespoň částečně přiblíží.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.