zavřít

Efektní exploze v akci Blowout

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční střílečka Blowout by se dala nejsnáze popsat jako kombinace Dooma, Abuse a Starship Troopers.

V roli majora Johna "Dutch" Canea se postavíte do čela námořního komanda, záškodnické jednotky, ale nepůjde o žádné Delta Force ani Navy SEALs - vaše skupina vlastně oficiálně ani neexistuje. K vybavení těmto chlapíkům poslouží arzenál hypermoderních kousků, za které by se nemusela stydět žádná armáda (více).


nové obrázkykompletní galerie

Úkol? Zní celkem prostě: vyčistit dané území od neřádu z vesmíru. K jeho splnění dostanete celých 18 misí. Na hře pracuje japonsko-francouzský tým Kaos Kontrol a nejnovější výsledky jejich práce si můžete prohlédnout na sadě doslova explozivních obrázků. Multiplatformový Blowout vyjde na podzim 2003, záštitu nad titulem převzala společnost Majesco.
zdroj: GameSpy

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.