Editor pro C&C: Generals už koncem léta
zdroj: tisková zpráva

Editor pro C&C: Generals už koncem léta

9. 7. 2002 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Podobně jako před měsícem nám, i americkému GameSpotu poskytl šéf pacifické divize Electronic Arts Mark Skaggs rozhovor, v němž jde hlavně o reakce na prezentaci Command & Conquer: Generals na veletrhu E3, ale nakonec se tam stočila řeč i na editor hry.

Ten mají už nyní k dispozici někteří zástupci z komunity fanoušků, aby ho náležitě otestovali a dali tvůrcům hry vědět, co se jim líbí a co naopak ne. Ti pak celý editor C&C: Generals vyladí potřebám a požadavkům hráčů, aby ho mohli vypustit v betaverzi pro veřejnost už pár měsíců před dokončení plné verze hry, tzn. někdy začátkem podzimu. Současně s tím EA Pacific uvolnili tři nové screenshoty ze hry, které jsou bohužel nápadně podobné těm předchozím v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Mike Skaggs při té příležitosti také nevyloučil, že se původní plán vydání C&C: Generals letos na podzim může změnit, neboť hra nevyjde, dokud nebude dokonale vyladěná a hotová. Ostatně nebylo by to poprvé ani neposled, možná ještě máte také v živé paměti neustále oddalování předchozích dílů ze série real-time strategií Command & Conquer.
zdroj: GameSpot

jd

Nejnovější články