zavřít

ECTS obrázky Imperium Galactica III

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podařilo se nám získat také několik málo nových obrázků z vesmírné strategie Imperium Galactica III, jejíž vývoj byl oficiálně oznámen na začátku prázdnin.

zdroj: Archivzdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Děj nás zanese do roku 2040, kdy je Země obsazena vetřelci, před nimiž se stačila evakuovat jediná vesmírná loď. Vaším úkolem bude (jak jinak) se na Zemi vrátit a vetřelce vyhnat. Imperium Galactica III se bude od předcházejících dvou velmi úspěšných dílů trochu lišit - vydatavel CDV chce spíše než "SimCity ve vesmíru s trochou boje" zdůraznit právě bojovou složku hry. Kolonie tak sice budete stavět, ale starat se budete hlavně nikoli o pohodlí zaměstnanců a obyvatel, ale o systémy k upgradu lodí a zbraní. Hra přinese několik desítek misí, některé budou provázány přímo s příběhem, další nabídnou například po ukončení nové designy lodí či lepší vybavení. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.