zavřít

Eastern Thunder pro IL-2 Sturmovik

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Firma JustFlight, která je známa výrobou všelijakých přídavků do leteckých simulátorů, ohlásila jakýsi svůj datadisk (nebo spíše přídavek misí) pro hru Il-2 Sturmovik.

Addon nazvaný Eastern Thunder nás zavede opět nad východní frontu, konkrétně nad Krym a Kubáň v srpnu a září 1943, kdy se o toto důležité území vedly urputné boje. V celkem 28 misích si vyzkoušíte všechny typy misí - dogfighty, doprovody, útoky na pozemní cíle, podporu pozemních jednotek i potápění lodí na Černém moři. Jedna bonusová mise vás pak zavede přímo do bojů nad Berlínem.


další nové obrázky

Kromě misí addon přinese i 5 nových skinů pro stíhačky Me-109 a Fw-190, například v podobě, na kterých létali slavní stíhači Adolf Galland nebo Eric Hartmann. Druhý jmenovaný je mimochodem vůbec nejúspěšnější stíhač druhé světové války s celkovým skóre 352 sestřelů. Tento přídavek se ale v naších obchodech s největší pravděpodobností neobjeví, takže jedinou šancí bude objednávka přes internet.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.