zavřít

Earth & Beyond - prázdniny mezi hvězdami

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jen si představte, jaké to asi může být, mít svou vlastní vesmírnou loď a jen tak se vznášet nekonečnými hlubinami zatím ještě neznámého kosmu...

zdroj: Archiv

A co teprve, když občas narazíte na nějakou přátelskou mimozemskou rasu a vyměníte si s ní pár zajímavých zkušeností... Prostě idylka. Jenže co když není vesmír tak přátelský a neexistuje žádné UFO, ba co víc, co když je vesmír přeplněný pouze krvežíznivými anebo ziskuchtivými tvory? Kdo ví...
Fantazii se však meze nekladou a tak společnost Westwood Studios spolu s Electronic Arts chystají už na letošní léto svoji dlouho připravovanou MMORPG Earth & Beyond, která své příznivce do problematiky meziplanetární politiky ráda zasvětí rovnou v rámci virtuálního galaktického světa.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V Earth & Beyond tvůrci nešetřili efekty a barvičkami, což ostatně dokazuje také naše galerie plná pěkných obrázků, k nimž se dnes přidaly tři nové. Přáli jste si někdy prozkoumat Saturnovy prstence nebo se vydat na výlet na některý z Jupiterových měsíců? Žádný problém. V Earth & Beyond můžete ve vlastním korábu vybaveném různými lasery, štíty a dalšími užitečnými věcičkami, podniknout výpravy do ještě zajímavějších míst, kterých nekonečný vesmír skrývá mnoho. Dopomohou Vám k tomu hvězdné brány. Vaše loď bude dostatečně vybavena už od samého začátku hry, ovšem také v jejím průběhu si lze plavidlo došperkovat např. lepšími zbraněmi a jinými vychytávkami. Zda zvolíte dráhu kosmického kšeftmana, dobrodruha nebo válečníka, záleží na Vás.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.