zavřít

Earth 2150: Lost Souls screeny

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přímým pokračováním (nikoliv jako The Moon Project) úspěšné real-time strategie Earth 2150...

zdroj: Archiv

Přímým pokračováním (nikoliv jako The Moon Project) úspěšné real-time strategie Earth 2150 od zkrachovalých Topware Interactive se stane koncem letošního roku stejnojmenná hra s podtitulem Lost Souls.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Vrátíte se v ní zpátky na Zem, kde budete bojovat v ruinách měst jako Amsterdam, San Francisco či Vídni o zbylá místa v evakuačních lodích. Earth 2150: Lost Souls zatím podle všeho vypadá jako obvyklá nastavovaná kaše, doufejme, že snad bude používat poslední verzi herního Earth enginu využitého ve hře World War III: Black Gold (nové obrázky) od stejného vydavatele, která vyjde již za pár dnů.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.