zavřít

E3 - výlet ke hvězdám s Elite Force 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jste-li fanoušky kultovního seriálu Star Trek a zejména pak epizody Voyager, asi tušíte, jak to s vesmírnou lodí nakonec dopadne.

Pokud ne, já Vám to prozrazovat raději nebudu. Každopádně právě vznikající titul Star Trek: Elite Force 2, jehož vývojem se zabývá studio Ritual Entertainment, bude na konec tohoto seriálu navazovat. Vaším hrdinou se stane člen speciální jednotky Voyageru - Alex Munro a na Vašich cestách po Enterprise Vás nebude provázet nikdo jiný než kapitán Jean-Luc Picard. Naše galerie Vám z dalekého vesmíru přinesla několik nových pěkných obrázků.


další nové obrázky

Star Trek: Elite Force 2 využívá vlastností vylepšené verze Quake 3 enginu. Tvůrci mají v plánu vybavit hry celkem 12 zbraněmi, které budou kombinací některých starých a nových typů. Rovněž se hráči nebudou muset bát, že by se tímto dílem prokousali během několika málo hodin. Ritual Entertainment totiž údajně hru rozšíří až o 150%. Chybět nebude tutorial, který Vás naučí základním věcem a následovat bude spousta misí, z nichž některé budou vyžadovat Vaši spolupráci s ostatními členy týmu. Díky vylepšenému enginu zde bude více levelů ve venkovním prostředí, takže zažijete krobě běžných bitek na palubě lodi, také souboje ve stavu bez tíže. A hlavně - těšit se můžete na všechny multiplayerové módy, které byly obsaženy v původním Elite Force a jeho datadisku. Kdy že Vás čeká ona šťastná chvíle, kdy se spolu se Star Trek: Elite Force 2 ponoříte do hlubin temného vesmíru? Počítejte s tím, že dříve než na jaře příštího roku to nebude.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.