zavřít

E3 - The Y-Project info a screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německý tým Westka Interactive už nějaký ten pátek pracuje na své first-person akci se sci-fi nádechem s názvem The Y-Project, která používá licencovaný Unreal Warfare engine od Epicu.

zdroj: Archiv

Sami autoři přiznávají, že je hodně inspiroval Deus Ex od Warrena Spectora, a tak jejich výtvor bude směsicí akce, adventure a RPG prvků. Sami se prý opět budete moci rozhodnout, jakým stylem The Y-Project hrát - jestli více militaristickým způsobem, kdy postřílíte vše, co se hýbe, nebo v klidnějším duchu s větším využitím různých důmyslných vychytávek. K příležitosti veletrhu E3, který už zítra ráno začne v Los Angeles, jsme byli štědře obdarováni sadou nových obrázků se scénami přímo ze hry.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Děj se bude odehrávat ve 200 let vzdálené budoucnosti, 70 let poté, co se člověk na palubě vesmírné lodi dostal na velmi vzdálenou mírumilovnou planetu, kterou se ihned jal obydlovat. Vývoj lidstva probíhal rychle a bez problémů. Než však osadníci přistáli, byla ve vědecké laboratoři na palubě lodi pod krycím názvem The Y-Project vytvořena zmutovaná forma hmyzu. Při přistání tento nebezpečný hmyz unikl a začal se nepředstavitelně množit a měnit v nepřátelské obří zmutované bestie. Jediným útočištěm přeživších, se stalo město chráněné skleněnou kopulí, které však nápor krvelačných nestvůr dlouho nevydrželo.

Hráči tedy budou mít za úkol, postarat se o zničení zmutovaného hmyzu a zachránit tak lidstvo před kompletním vyhlazením. Bojištěm bude z asi 70% ono monolitické město a jeho nejbližší okolí zamořené smrtícím hmyzem, čítajícím asi dvanáct druhů. Ale mrknete se i do venkovních scenérií, jako například do dolů nebo na asteroid. Westka Interactive se momentálně zaměřují hlavně na hru pro jednoho hráče, takže ortel nad multiplayerem zatím nebyl vyřknut, každopádně i tak je jisté, že The Y-Project nevyjde dříve než na jaře příštího roku.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.