zavřít

E3 - těšte se na The Sims Online

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co by to bylo za herní výstavu, když by se tam neobjevil takový titul, jako jsou The Sims Online.

Tím spíš, když hra původní i všechny její další datadisky trhají dlouhodobě rekordy v prodávanosti. Skutečně bylo pouze otázkou času, kdy se The Sims objeví také v onlinové podobě a Vy si tak budete moci vytvořit co nejvěrnější, ale možná taky co nejméně věrný obraz sama sebe a vydat se do virtuálního světa na zkušenou. Oproti The Sims zaznamenáte u The Sims Online pár odlišností, i když princip simulace života a interakce mezi jednotlivými simsáky zůstane v zásadě stejný. Pár specifických drobností, které The Sims Online přinesou, lze zachytit na našich nových obrázkách zdobících už od včerejška naši galerii.


další nové obrázky

Do opatrování dostanete tentokrát jednoho simsáka, který bude mít vcelku stejné potřeby i dovednosti, jako již znáte. Rozdíl bude pochopitelně v tom, že nebudete komunikovat s počítačově vytvořenými sousedy, ale s postavičkami, za nimiž se skrývá skutečný člověk. To samo o sobě s sebou přináší spoustu nových možností. Právě vzájemná interakce je jednou z nejhlavnějších částí hry. Bez komunikace s jinými postavami si prostě nezahrajete (I když Vám nebude nikdo bránit prostě stát a čumět do zdi ;). Hra se vesměs točí právě okolo toho, aby se hráči vzájemně navštěvovali a sledovali, jak se jiným daří, co je kde nového, apod. Podobně jako je tomu v životě, i zde si můžete vytvořit určitý okruh blízkých přátel, ale také nepřátel, které následně přidáte na jakýsi "černý seznam". Jakým způsobem se ve hře budete projevovat je čistě Vaše věc a pokud se Vám zdá role obyčejného a ubohého pozemˇšťana příliš fádní (byť můžete zvolit vzhled opáleného exotického cizince/cizinky), můžete si svého simsáka navrhnout např. i tak, že se stane ufounkem se zelenými tykadýlky. Ani způsobu a stylu vybavení Vašeho domova se meze nekladou. Více informací např. o ekonomických aspektech hry a dalším, můžete nalézt v našem březnovém preview.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.