zavřít

E3 - Praetorians screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco neoficiální zdroje šuškají o třetím dílu Commandos, Eidos to ve dnešní várce...

zdroj: Archiv

Zatímco neoficiální zdroje šuškají o třetím dílu Commandos, Eidos to ve dnešní várce tiskových zpráv nepotvrdil ani nevyvrátil a raději publikoval desítku nových obrázků z real-time strategie Praetorians, která pochází taktéž od španělských Pyro Studios.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Praetorians své hráče vtáhne do dob věhlasného Římského impéria. Ve velice detailně propracovaném 3D prostředí se spolu střetnou armády Galie, Říma a Egypta. Vzájemné výpady jim, kromě dobových zbraní soupeřů, budou ztěžovat různé přírodní nástrahy. Každá strana bude velet osmi standardním jednotkám a pěti speciálním, rozdílným od opozičních. V cestě k úspěchu bude k nápomoci více než 30 sekcí římské armády, z nichž každá se skládá z 12 - 15 pěších vojáku anebo jezdců. Více informací o Praetorians najdete v našich dřívějších novinkových článcích tady nebo tady, datum vydání bylo původně stanoveno na jaro 2002, ale potichu bylo odloženo na letošní podzim.
zdroj: press_kit

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.