zavřít

E3 - Planetside až příští rok

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Své místo na E3 bude mít také multiplayerová FPS Planetside, jejíž nové obrázky dnes zdobí po dlouhé době naši galerii.

Sony Online Entertainment a Verant Interactive by rádi na výstavě představili nový obsah, multiplayerové vlastnosti a další hratelnou říši s novými typy terénů od arktických pustin po pouště.

Hráč se dostane do role vojáka, který se bude muset připojit k jednomu ze tří válčících impérií. Každá z těchto říší bude mít své vlastní vybavení zahrnující širokou paletu zbraní a vozidel. V průběhu své služby se bude voják učením se nových dovedností neustále zdokonalovat jak po stránce osobní, tak profesionální a budou se mu odemykat nové pracovní příležitosti. Do sekce screenshotů dnes přibylo 17 nových obrázků z Planetside, které vypadají čím dál lépe.


další nové obrázky

Planetside využívá nový 3D engine navržený pro vnitřní i vnější lokace a umožňující hru po kontinentech bez ztráty času nahráváním nebo přerušením. Živoucí okolní prostředí bude doplněno o změny počasí a realistickou atmosféru podpoří i působivé zvuky. Oproti původnímu plánu vydat Planetside ještě do konce tohoto roku, byla hra opět posunuta o pár měsíců, tedy na březen 2003.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.