zavřít

E3 - obrázky z Flashpoint: Resistance

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters prezentují ve svém stánku i jejich nejúspěšnější hru minulého roku - český Operation Flashpoint.

Přesněji řečeno je předváděna připravovaná verze Flashpointu pro Xbox a především pak dokončovaný datadisk Operation Flashpoint: Resistance. Ten vám přinese zbrusu nový ostrov Novogo, několik nových jednotek, spoustu nových objektů, značně vylepšenou grafiku a multiplayer. Nosnou částí datadisku je pak kampaň, kde si zahrajete za českého vůdce partyzánů Viktora Trosku.


další nové obrázky

Jedním z nedostatků původního Flashpointu byla absence vodních ploch ve vnitrozemí. V datadisku se dočkáte nejen vodních ploch, ale i pořádného mostu přes ně. Asi nemusím dodávat, že půjde pomocí náloží zničit. Podstatně reálněji teď vypadají i města včetně panelových čtvrtí, mezi městy jezdí autobus, který na zastávkách nabírá lidi... Prostě vše působí ještě reálněji a žádný fanoušek Flashpointu by si neměl datadisk nechat ujít.

Do vydání Resistance zbývá nejméně měsíc, takže si zbývající čas můžete zkrátit naší ČSLA kampaní.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.