zavřít

E3 - No One Lives Forever 2 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Titul No One Lives Forever od Monolithu zaslouženě (viz recenze) pobral ocenění pro nejlepší akční hru roku 2000.

zdroj: Archiv

Autoři ale neusnuli na vavřínech a ihned se pustili do pokračování. O jeho existenci jsme se poprvé oficiálně dozvěděli až loni v listopadu, od té doby je ale k dispozici mnoho informací a obrázků, které nás přesvědčují o tom, že i No One Live Forever 2 (nově s podtitulem A Spy in H.A.R.M.'S War) by měl sklidit podobnou řadu ocenění, co jeho předchůdce.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Nikoho asi nepřekvapí, že se v hlavní roli objeví agentka Cate Archer, která bude znovu bojovat proti frakci H.A.R.M. a bude jim muset překazit plány na třetí světovou válku. Kromě toho bude čelit dalšímu nebezpečí - u H.A.R.M. má totiž z minulosti pořádný vroubek, a tak se utká s najatými zabijáky, kteří jí budou usilovat o život. V roli Cate opět absolvujeme cestu kolem světa a zavítáme například do Japonska, na Sibiř nebo do Indie. Od prvního dílu by měl nastat určitý posun k tajnějším akcím, kdy bude Cate pronikat na nepřátelská území nepozorovaná. Tyto její schopnosti se budou v průběhu hry vylepšovat (nově budete moci odstraňovat mrtvoly), ale většina misí půjde odehrát i stylem, kdy všechno vystřílíte. K dispozici bude i několik nových zbraní. Za zmínku například samurajský meč, který hodně uplatníte v Japonsku, a banán. To není sranda, banán je uváděn jako zbraň (viz nové screenshoty), jen mi není jasné, jak se bude používat.

Velkým plusem pro celou hru je nový vylepšený engine ve verzi LithTech Jupiter System. Jeho partikulární systém dokáže naprosté divy (například s počasím), což jste se mohli nedávno přesvědčit v tomto videu. Zatímco na březnovém GDC byly představovány jen tři venkovní levely jako demostrace enginu, na E3 je k dispozici již kompletní vývojový build hry. Dá se tak předpokládat, že autoři stihnou plánované vydání do Vánoc. No One Lives Forever 2 se pak jistě bude ucházet o titul akční hry roku 2002...
zdroj: Gamespot

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.