E3 - Need for Speed: Hot Pursuit 2 PC obrázky
zdroj: tisková zpráva

E3 - Need for Speed: Hot Pursuit 2 PC obrázky

21. 5. 2002 12:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Opět jako první Vám dnes přinášíme i duo premiérových screenshotů z PC verze mnoha lidmi...

Opět jako první Vám dnes přinášíme i duo premiérových screenshotů z PC verze mnoha lidmi vysněné závodní hry Need for Speed: Hot Pursuit 2 od Electronic Arts, jejíž existence byla oficiální cestou potvrzena teprve před pár týdny a vyjít by měla pro všechny platformy koncem léta.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Need For Speed: Hot Pursuit 2 bude obsahovat přes 20 tratí a stejný počet licencovaných vozidel od známých značek včetně Ferrari 360 Spider, Lamborghini Murcielago nebo Porsche Carrera GT. Jak se stalo dobrým zvykem, v případě vítězství v závodu budete postupně odemykat další a další tratě, auta nebo jejich vylepšení. Co se týká herních módů, kromě standardní nabídky (Quick Race, Single Challenge, Hot Pursuit a Championship) se majitelé PC verze hry dočkají jedné zásadní novinky, kterou bude "Top Cop". V tomto herním módu si zkusíte kariéru policisty, který má v popisu denní práce hlídkování na rušné dálnici, avšak nebylo upřesněno, zdali náplní některého z třiceti úkolů bude i inkasování úplatků od neukázněných a zároveň drzých řidičů :)

Více informací se o PC verzi NFS: Hot Pursuit 2 dočtete zde, k dispozici jsou z dřívějška i trailer s videem pocházející z konzolové verze hry.
zdroj: TTG

jd

Nejnovější články