zavřít

E3 - Need for Speed: Hot Pursuit 2 PC obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Opět jako první Vám dnes přinášíme i duo premiérových screenshotů z PC verze mnoha lidmi...

zdroj: Archiv

Opět jako první Vám dnes přinášíme i duo premiérových screenshotů z PC verze mnoha lidmi vysněné závodní hry Need for Speed: Hot Pursuit 2 od Electronic Arts, jejíž existence byla oficiální cestou potvrzena teprve před pár týdny a vyjít by měla pro všechny platformy koncem léta.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Need For Speed: Hot Pursuit 2 bude obsahovat přes 20 tratí a stejný počet licencovaných vozidel od známých značek včetně Ferrari 360 Spider, Lamborghini Murcielago nebo Porsche Carrera GT. Jak se stalo dobrým zvykem, v případě vítězství v závodu budete postupně odemykat další a další tratě, auta nebo jejich vylepšení. Co se týká herních módů, kromě standardní nabídky (Quick Race, Single Challenge, Hot Pursuit a Championship) se majitelé PC verze hry dočkají jedné zásadní novinky, kterou bude "Top Cop". V tomto herním módu si zkusíte kariéru policisty, který má v popisu denní práce hlídkování na rušné dálnici, avšak nebylo upřesněno, zdali náplní některého z třiceti úkolů bude i inkasování úplatků od neukázněných a zároveň drzých řidičů :)

Více informací se o PC verzi NFS: Hot Pursuit 2 dočtete zde, k dispozici jsou z dřívějška i trailer s videem pocházející z konzolové verze hry.
zdroj: TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.