zavřít

E3 - Hitman 2: Silent Assassin obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z mnoha svých titulů, z nichž britský vydavatel Eidos vypustil v předvečer zahájení E3 press-kit s novými screenshoty, byl i Hitman 2: Silent Assassin od firmy IO Interactive.

Naše galerie z této simulace nájemného vraha se tak rozrostla na úctyhodných 109 screenshotů, což zcela jistě není finální číslo, neboť hra byla odložena až na září kvůli nezbytnému času na dopracování (info). Fanoušky Hitmana ale můžeme potěšit zprávou, že v horizontu zhruba týdne přineseme první dojmy z hraní betaverze, která se nám dostala do rukou.


další nové obrázky

Příběh hry plynule navazuje na díl první. Náš hrdina totiž po situaci na konci prvního dílu odešel do jednoho kláštera v Sicílii, kde zpytoval své hříchy a svědomí. Psychicky vyčerpán a znechucen svojí minulostí rozmlouval s tamním falářem s nadějí, že mu bude jednou odpuštěno. Jednoho dne ho však nalezl jeden vlivný ruský boss mafie, který ho nevybíravými způsoby znovu vtáhne na zločineckou dráhu. Více o příběhu, zbraňovému arzenálu, změnách oproti prvnímu dílu nebo absenci multiplayeru v našem únorovém preview.
zdroj: press_kit

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.