E3 - dvě nahlédnutí do světa EverQuestu
zdroj: Archiv

E3 - dvě nahlédnutí do světa EverQuestu

22. 5. 2002 18:03 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Při příležitosti E3 vydalo Sony dvě tiskové zprávy týkající se jejich online světa v EverQuestu, který je populární především v USA.

Ta první potvrzuje informace o dalším datadisku k EverQuestu, který má podtitul The Planes of Power a umožní hráčům navštívit domov bohů Narrathu. Jak jsme již psali dříve, nabídne 18 nových oblastí s vlastní historii a příběhy a dohromady více než 165 zón. Samozřejmě přibydou i stovky nových předmětů, questů a herních možností. Z Planes of Power vyšlo i několik nových obrázků.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
The Planes of Power galerieEverQuest II galerie

Mnohem zajímavější než další datadisk jsou však informace a nové screenshoty z EverQuestu II. Hra je postavena na zbrusu novém enginu další generace (s podporou per pixel lightningu, dynamic environment mappingu atd.), díky kterému bude jistě celý svět EverQuestu vizuálně mnohem přitažlivější. Z dalších novinek autoři zmiňují možnost vlastnit nemovitosti, jezdit na koních nebo řídit lodě. Kromě toho se ve hře objeví také celá řada nových kouzel, questů a událostí. Sony Online také počítá s lokalizací serverů ve vybraných zemích, ale jak se dalo předpokládat, Česká republika mezi nimi nebude. Více se o EverQuestu II dočtete v našem nedávném novinkovém článku.
zdroj: AVault

levis

Nejnovější články