zavřít

E3 - dvě nahlédnutí do světa EverQuestu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při příležitosti E3 vydalo Sony dvě tiskové zprávy týkající se jejich online světa v EverQuestu, který je populární především v USA.

Ta první potvrzuje informace o dalším datadisku k EverQuestu, který má podtitul The Planes of Power a umožní hráčům navštívit domov bohů Narrathu. Jak jsme již psali dříve, nabídne 18 nových oblastí s vlastní historii a příběhy a dohromady více než 165 zón. Samozřejmě přibydou i stovky nových předmětů, questů a herních možností. Z Planes of Power vyšlo i několik nových obrázků.


The Planes of Power galerieEverQuest II galerie

Mnohem zajímavější než další datadisk jsou však informace a nové screenshoty z EverQuestu II. Hra je postavena na zbrusu novém enginu další generace (s podporou per pixel lightningu, dynamic environment mappingu atd.), díky kterému bude jistě celý svět EverQuestu vizuálně mnohem přitažlivější. Z dalších novinek autoři zmiňují možnost vlastnit nemovitosti, jezdit na koních nebo řídit lodě. Kromě toho se ve hře objeví také celá řada nových kouzel, questů a událostí. Sony Online také počítá s lokalizací serverů ve vybraných zemích, ale jak se dalo předpokládat, Česká republika mezi nimi nebude. Více se o EverQuestu II dočtete v našem nedávném novinkovém článku.
zdroj: AVault

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.