zavřít

E3 - Dirt Track Racing 2 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Opět od mamutího vydavatele Infogrames tu máme prvních deset obrázků ze závodní hry Dirt Track Racing 2 od australských RatBag Games, která naváže na předchozí díly série jako Dirt Track Racing: Sprint Cars nebo ještě starší Powerslide, které kdysi ohromilo doslova plovoucí grafikou na sestavách s Voodoo 2 SLI.

Druhý díl běžíčí na vlastním Difference enginu se podle slov autorů bude vyznačovat ultra-realistickou fyzikou, věrohodnou grafikou (realistické poškození vozidel, stříkající bláto, kouř z motoru, apod.) a třemi odlišnými typy vozidel.

Dirt Track Racing 2 své hráče nechá závodit na čtrnácti okruzích se stejným počtem oponentů. Na výběr bude ze dvou herních módů - Arcade a Career. V Career módu si hráč může vyzkoušet úskalí skutečné závodnické kariéry od zakoupení nového vozidla, jeho zdokonalování, opravování poškození až po placení zápisného, když budete chtít závodit. V Arcade módu jde vše mnohem rychleji - prostě nasednete a můžete vyrazit bez ohledu na okolnosti, tratě nebo vozidla. Během akce Vás budou provázet komentáře, které ještě přidají celkové dramatičnosti.


další nové obrázky

Hra Dirt Track Racing 2 naplánovaná na konec tohoto roku Vám umožní své dovednosti i nahrávat, což můžete následně využít, když se budete chtít se svými výkony podělit s přáteli. Příjemná bude jistě také možnost natáčet kameru a vidět tak závody z nejrůznějších úhlů a perspektiv. Počítá se samozřejmě i s podporou multiplayerového klání přes internet či LAN a opomenuta opět nemá být ani zvuková přes DirectSound, která hráčům umožní slyšet zvuk motoru, řev diváků nebo hrozivé praskání plechu při kolizích.
zdroj: TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.