E3 - Deadly Dozen: Pacific Theatre obrázky
zdroj: tisková zpráva

E3 - Deadly Dozen: Pacific Theatre obrázky

20. 5. 2002 9:31 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

S menším předstihem před vypuknutím veletrhu E3 ve středu tu máme balík premiérových obrázků z pokračování týmové akce Deadly Dozen: Pacific Theatre od společností nFusion Interactive a Infogrames.

Všimněte si zejména tohoto obrázku, kde jsou zachyceny nezvykle pěkně zpracované palmy a stromy - něco takového by člověk od budgetové hry za přijatelných 20 dolarů málokdy čekal.

Jak podtitul Pacific Theatre napovídá, Deadly Dozen se odehrává v Pacifiku během druhé světové války, kde se ujmete velení skupiny několika spojeneckých vojáků a podobně jako v českých Hidden & Dangerous s nimi budete plnit dvanáct rozmanitých misí. Při svém poslání se setkáte s nejrůznějšími nepřáteli na takových místech, jako jsou Rabul, New Guinea, Guadalcanal, Iwo Jima, Okinawa a sedmi dalších. Pro Vaši obranu i útok Vám budou poskytnuty také mnohé užitečné zbraně, včetně mačety, revolveru ráže 45, M1 Garand, Thompson MI, ostřelovací pušky M1903A, BAR, plamenometu či bazooky. Vaši protivníci budou rovněž vyzbrojeni - např. automatickou pistolí Nambu, Arisaka riflí, lehkým kulometem typu 99, samurajskými meči a dalšími zbraněmi.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Oproti prvnímu dílu (recenze, 68%) však bude Deadly Dozen: Pacific Theatre obsahovat také multiplayer s deathmatchovými a kooperativními módy. Jako bonus zde bude možnost importu map z původního Deadly Dozen a to všechno už letos na podzim. Pár dalších detailů se o této hře dozvíte na před pár dny otevřené homepage u Infogrames.
zdroj: TTG

jd

Nejnovější články