E3 - Anarchy Online: Shadowlands obrázky
zdroj: tisková zpráva

E3 - Anarchy Online: Shadowlands obrázky

25. 5. 2002 2:25 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Futuristická onlinovka Anarchy Online od norského Funcomu prožila v době svého vydání nemalé problémy technického rázu, ale nyní je již vše v pořádku a vývojáři se soustředí na tvorbu prvního datadisku, který se jmenuje Shadowlands.

Ten kromě toho, že nabídne nové herní lokace, příšery, questy nebo dovednosti (možnost přeměny do jiné postavy), přinese i vylepšený systém pro vytvoření charakteru. Na to si začínající hráči původní verze Anarchy Online často stěžovali a bylo pro ně dost obtížné dostat se pořádně do hry, než ji celou pochopili.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Jak název expansion packu naznačuje, vydáte se v něm do světa Shadowlands, bizardní alternativní reality světa Rubi-Ka z Anarchy Online. Do něj se dostanete skrz jedno nové neutrální město, které by podle slov autorů z Funcomu mělo být o něco menší než jiné metropole ve hře, které se jim s odstupem času zdají zbytečně velké. O datadisku Shadowlands do jeho vydání v prosinci ještě určitě uslyšíme, zatím si můžete prohlédnout sadu prvních, možná až příliš modrých obrázků a dvou ukázek z editoru hry.
zdroj: GameSpy, GameSpot

jd

Nejnovější články