zavřít

Dvacet skvělých obrázků z Trainz

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kromě osmidílné série videií předvádějících práci s editorem krajiny jsme toho během posledních měsíců o Trainz moc neslyšeli.

zdroj: Archiv

Až dnes se konečně prolomily ledy a byli jsme obdarováni dvacítkou nových obrázků, které toho o této hře pro fandy virtuálního vlakového modelářství hodně napovídají. Například nádraží zde nebudou tak mrtvá jako v Microsoft Train Simulatoru, na peróně totiž budou nervózně postávat pasažéři čekající na příjezd svého spoje. I krajina okolo trati vypadá v Trainz velmi pestrá a členitá, nebude tu nouze o množství řek, mostů, budov nebo stromů - ostatně podívejte se sami:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Za zmínku ještě stojí fakt, že tvůrci hry z australského studia Auran podepsali smlouvu s vydavatelem Strategy First, který hodlá Trainz vydat někdy na přelomu prosince a ledna. Nakonec ještě přihodím link na starší video, které je díky své velikosti jen 3 MB přístupné pro každého.
zdroj: WorthPlaying zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.