zavřít

Důraz na multiplayer v Global Ops

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Global Ops (zkrácený název Global Operations) je další z populárního proudu týmově laděných akčních her s velkým důrazem na multiplayer.

zdroj: Archiv

Na tomto poli stále kraluje Counter-Strike, v jehož stínu zůstal i nedávno vydaný Ghost Recon. Global Ops to jistě také v této konkurenci nebude mít jednoduché, ale bez šancí rozhodně není. Posuďte jednak z nových obrázků a především z následujících informací.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hra je sice primárně koncipovaná pro multiplayer, ale půjde hrát i offline s pomocí botů ve hře. V Global Ops se budete pohybovat po celém světě a jednotlivé úkoly na vás čekají v Peru, na Srí Lance, v Jihočínském moři, v Mexiku a jako lahůdka je přidaná i speciální mise v tunelu pod kanálem La Manche. Ve hře bude na výběr z celkem 5 týmů - special force, mírové jednotky, teroristé, vzbouřenci a partyzáni. Každý tým se pak skládá z unikátních specialistů (velitel, sniper, zdravotník, hlídka, sabotér, demolition man a jakýsi agent, který bude velet celé akci z pozadí), kteří se od sebe navzájem budou odlišovat v různých vlastnostech. Každý z nich bude moci používat všech 32 zbraní (mezi nimi například 4 ostřelovačky), ale pouze expert v dané oblasti s nimi dosáhne maximálních výsledků. Zní to zajímavě, takže se máme na co těšit.
zdroj: Homepage zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.