zavřít

Duo nových obrázků z Breed

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nerozhodne-li CDV jinak nebo nedojde-li k nějaké nepředvídané události, setkáme se v první polovině tohoto roku také s 3D akční sci-fi střílečkou Breed.

Na té pracuje vývojářský tým Brat Designs, který se chystá kromě PC verze hry vyrobit i verzi pro Xbox. Jeden čas se dokonce spekulovalo také o dalších verzích pro GameCube a PS2, ale vzhledem k tomu, že se nyní tvůrci zaměřili především na dokončení PCéčkové podoby hry, je ještě brzy o něčem takovém hovořit. Nicméně není vyloučeno, že po vyvinutí slíbené Xboxové verze, se nebude pokračovat v práci na dalších platformách. Navíc, i když projekt takového rozsahu jako je Breed obvykle zaměstná skupinu 20 - 30 lidí, jeho tvorbou se zabývá pouze 10 lidí.

Jak víte z našich dřívějších zpráv, příběh titulu vás přivítá do světa, v němž se spolu střetnou naše lidská rasa s neznámými agresivními mimozemšťany, kteří si říkají Breed. Protože pro vás Brat Designs připravují opravdu rozsáhlé levely (ten největší z nich o rozloze 256 km2), nebudou ve hře chybět ani různé dopravní prostředky. Bude jich asi 20 typů (pozemní, vzdušné a vesmírné). V současné době jsou tvůrci mj. zaměstnáni multiplayerem, jenž by měl být jednou z nejdůležitějších částí hry a umožnit vám také kooperativní hru až s 15 jinými hráči. Zahrát si budete moci celou kampaň anebo si přímo vybrat některou misi, kterých bude více než 25. Díky přizpůsobitelnosti použitého Mercury enginu si budete moci přepínat perspektivu pohledu z vlastního pohledu na pohled třetí osoby.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.