zavřít

Ducati World screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Během včerejšího odpoledne jsem strávil pár hodin s novou závodní hrou Ducati World, kterou v těchto dnech vydává distributor Acclaim ve verzích pro PC, PS2 a Dreamcast.

zdroj: Archiv

Ta na první pohled nevybočuje ze standartních simulací motorek, ale pod pokličkou se podobně jako v Need For Speed: Porsche 2000 skrývá mód kariéry s kompletní produktovou řadu známé firmy Ducati od historie do současnosti.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Nechtěl bych předbíhat a proto se všechny klady a zápory této lehce nadprůměrné hry pokusím shrnout až v Ducati World recenzi příští týden. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.