Máte námět či připomínku? Napište nám
Dožijte se pondělí v Postal 2: Apocalypse Weekend
zdroj: Archiv
Obrázky

Dožijte se pondělí v Postal 2: Apocalypse Weekend

27. 6. 2004 16:16 | autor: Redakce Games.cz |

O akční hře Postal 2 a potažmo celé sérii Postal se vždy mluvilo především kvůli jejímu kontroverznímu obsahu, který někomu sedl více a jinému méně.

Zatímco ve zmiňovaném druhém dílu jste si mohli vybrat, zda hru projdete s minimem mrtvol nebo ji naopak pojmete jako krvavý masakar, datadisk s názvem Apocalypse Weekend už podobné volby nenabídne. Jednoduše řečeno budete muset zabíjet všechno, na co narazíte. Příběh přídavku naváže tam, kde skončila originální hra a jak již název napovídá, přinese tak do Postalu další dva víkendové dny. Rovněž otevřený design levelů vezme trochu za své a úkoly tak budete muset plnit v omezenějších misích v daném pořadí.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Nové mapy (cca 20) vás zavedou třeba do spermabanky nebo čínské restaurace, co je však zajímavější, až na příslušníky Talibanu už nebudete většinou zabíjet své spoluobčany ale spíš různá monstra, zombíky nebo zvířátka - například se vydáte s raketometem na slony. Slíbeno je i pár nových kousků zbraní (bumerangová mačeta), klasika v podobě brokovnice či lopaty ve hře ale rozhodne také zůstane. Ačkoliv prakticky by měl být datadisk již hotov, na trhu zatím k dostání není a neví se ani jeho přesné datum vydání (pravděpodobně příští měsíc). K rozběhání budete samozřejmě potřebovat buď Postal 2 nebo Postal 2: Share the Pain. Šest dalších obrázků si můžete prohlédnout zde.
zdroj: IGN

kate

Nejnovější články