zavřít

Dotkněte se hvězd ve hře Haegemonia

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmír lákal lidi odjakživa a touha po jeho objevování stále roste s tím, jak vznikají mocnější a důmyslnější technologie, které by nás alespoň o kousek posunuly hvězdám blíže.

Stejně jako vesmír je však nekonečná také lidská fantazie, v níž možná někdy až chorobně často vznikají příběhy o nejrůznějších mimozemských národech, hvězdných válkách a mnoha ztracených a znovuobjevených planetách, které by mohly být tím pravým rájem. Tato fantazie má do určité míry na svědomí, že za pár let se do bájného kosmu podívají možná i obyčejní lidé a ne jen milionáři. Stejná fantazie také způsobila, že se to na dnešním herním trhu jen hemží nejrůznějšími tituly, které své hráče nechají alespoň na chvíli opustit všední život a dovolí jim stát se například pilotem ohromného vesmírného korábu, kolonizátorem cizích planet, anebo rovnou nějakým dravým ufounem toužícím po lidské krvi. I my Vám dnes rádi přiblížíme tajemné a hluboké "nekonečno" několika novými obrázky z připravované vesmírné strategie s názvem Haegemonia: Legions of Iron.


další nové obrázky

Pokud naše stránky sledujete pečlivě, možná již víte, že tato hra vzniká v maďarském studiu Digital Reality, která si připisuje zásluhy mmj. také za Imperium Galactica II. V Evropě se Haegemonia dostane ke svým fanouškům prostřednictvím společnosti Cryo a to už v květnu 2002. Příběh hry Vás přenese o pár desítek let dopředu, do doby narůstajícího konfliktu mezi Zemí a kolonisty v naší soustavě. Než bude hráč moci kolonizovat okolní soustavy, bude muset vyřešit tento drobný problém.

Single-player se bude skládat z jednotlivých misí (kolonizačních, špionážních, ale také takových v nichž se utkáte s jinými rasami). Celý vesmír v Haegemonia: Legions of Iron obsáhne asi 30-40 slunečních soustav, přičemž nebudete mít možnost hrát ve všech zároveň. V pozdějších úrovních hry zvládnete tak asi 10 soustav. Digital Reality mají veliké plány také ohledně multiplayeru. Zatím nejsou známy žádné bližší podrobnosti, ale v zásadě lze říci, že zde nebude chybět klasický "skirmish" mód s možností vlastní úpravy některých parametrů, dále by měla být k dispozici kooperativní kampaň a nakonec se připravuje také multiplayer mód založený na předdefinovaných scénářích.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.