zavřít

Dominion Wars screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

U rozhovoru o Dominion Wars na Stomped se objevilo několik nových obrázků z této vesmírné realtime 3D strategie ze světa Star Treku, Deep Space Nine.

zdroj: Archiv

V Dominion Wars nebudete obtěžováni staráním se o managment zdrojů, vše se bude soustředit primárně na boj. K tomu účelu bylo speciálně pro hru vytvořeno šest nových vesmírných lodí, které jste nemohli předtím vidět v žádném dílu seriálu a musel je schválit Paramount.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Ačkoliv je hra již víceméně dokončena, distributor Simon & Schuster Interactive ji záměrně odložil o několik měsíců, aby si zbytečně nekonkurovala na trhu s jejich další hrou z tohoto prostředí (The Fallen), a tak se Dominion Wars objeví až někdy v květnu nebo v červnu.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.