Dobývání Ameriky s No Mans Land
zdroj: tisková zpráva

Dobývání Ameriky s No Mans Land

21. 8. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Už 19.

září se naši němečtí sousedé dočkají real-time strategické hry od CDV a Related Designs - No Man's Land. O něco později budou následovat samozřejmě i další jazykové mutace, především tedy anglická a francouzská. Zda se časem dočkáme i verze české, je prozatím otázkou. Německý časopis GameStar již měl možnost hru ohodnotit a udělil jí rovných 81%. O něčem vypovídá také titul "Nejlepší hra měsíce", který No Man's Land získala od redaktorů rovněž německého časopisu PC Games Hardware. Jestli má hra alespoň nějaký potenciál jste mohli zjistit i vy, pokud jste si zahráli před měsícem vydanou anglickou demoverzi. Nyní pro vás však máme nové screesnhoty.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Tématem tohoto 3D projektu je osidlování Ameriky. Těšit se můžete na tři kampaně jimiž prochází šest různých příběhů a šest různých kultur. V první z nich se seznámíte se Španěly, kteří přistáli na americkém kontinentě a pomůžete jim s vybudováním základny, prozkoumáním nového prostředí a obranou před nájezdy původních obyvatel i britských vojsk. Druhá kampaň je věnována původním indiánským kmenům ohrožovaným dobyvačnými choutkami bledých tváří. Ve třetí kampani budete sledovat osudy britské rodiny, která do Ameriky emigrovala v roce 1620. Nejdříve se s ní usídlíte na východním pobřeží, později pocestujete na jih a prožijete s nimi válku o nezávislost, až nakonec dorazíte na západ.

Vedle těchto kampaní budou k dispozici také nějaké samostatné mapy různého typu (co do krajiny, ročního období nebo denní doby, aj.) a velikosti, stejně jako multiplayer se šesti herními módy a možností online hraní. Aby to bylo ještě zajímavější, budete si moci vybrat ze tří stupňů obtížnosti.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články