zavřít

Dobývání Ameriky s No Mans Land

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už 19.

září se naši němečtí sousedé dočkají real-time strategické hry od CDV a Related Designs - No Man's Land. O něco později budou následovat samozřejmě i další jazykové mutace, především tedy anglická a francouzská. Zda se časem dočkáme i verze české, je prozatím otázkou. Německý časopis GameStar již měl možnost hru ohodnotit a udělil jí rovných 81%. O něčem vypovídá také titul "Nejlepší hra měsíce", který No Man's Land získala od redaktorů rovněž německého časopisu PC Games Hardware. Jestli má hra alespoň nějaký potenciál jste mohli zjistit i vy, pokud jste si zahráli před měsícem vydanou anglickou demoverzi. Nyní pro vás však máme nové screesnhoty.


nové obrázkykompletní galerie

Tématem tohoto 3D projektu je osidlování Ameriky. Těšit se můžete na tři kampaně jimiž prochází šest různých příběhů a šest různých kultur. V první z nich se seznámíte se Španěly, kteří přistáli na americkém kontinentě a pomůžete jim s vybudováním základny, prozkoumáním nového prostředí a obranou před nájezdy původních obyvatel i britských vojsk. Druhá kampaň je věnována původním indiánským kmenům ohrožovaným dobyvačnými choutkami bledých tváří. Ve třetí kampani budete sledovat osudy britské rodiny, která do Ameriky emigrovala v roce 1620. Nejdříve se s ní usídlíte na východním pobřeží, později pocestujete na jih a prožijete s nimi válku o nezávislost, až nakonec dorazíte na západ.

Vedle těchto kampaní budou k dispozici také nějaké samostatné mapy různého typu (co do krajiny, ročního období nebo denní doby, aj.) a velikosti, stejně jako multiplayer se šesti herními módy a možností online hraní. Aby to bylo ještě zajímavější, budete si moci vybrat ze tří stupňů obtížnosti.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.