zavřít

Dobro versus zlo v RPG Archangel

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Metropolis Software a JoWood spolu již nějaký ten pátek plánují akční RPG Archangel, které bude opět pojednávat o boji dobra a zla.

Jeho námět nebyl inspirován žádnou knihou, ani filmem, ale je původním výtvorem autorů, stejně tak jako Wireframe engine, na kterém hra poběží. Příběh začíná jedné deštivé noci, kdy se úplně obyčejný muž Michael Travinsky stane ve svém voze obětí autonehody. Tím by sice teoreticky pro něj mělo vše zajímavé končit, ovšem opak je pravdou. Michal se dostává do dalšího života v úplně jiném prostředí, než které znával. Jak se děj vyvíjí, stává se Michael vyslancem Pána světla (Lord of Light), aby bojoval proti Armádě temnoty (Forces of Darkness).


nové obrázkykompletní galerie

Celkem se Archangel odehrává ve třech epochách: starověku, kdy lidé věřili v magii a legendy, v zdevastovaném Berlíně budoucnosti plném teroristických a anarchistických skupin, a v neznámém městě démonů - Kramathu. Co se týče zbraní, ty samozřejmě vychází z daného časového období. Ve starověku tu máme meče, luky, sekery a nože, futuristická lokace německého města vám vtiskne do rukou pistole, samopaly, raketomety atd. Nejdůležitější ale samozřejmě zůstává vývoj vaší postavy a postup v příběhu, bojová část hry by měla být podobná klasickým third-person akcím.

Tento "hororový techno-thriller", jak bývá titul někdy označován, by v produkci rakouského JoWoodu měl vyjít již letos v listopadu a bude obsahovat pouze singleplayer.
zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.