zavřít

Do divočiny s Morrowind: Bloodmoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že vás v druhém datadisku pro RPG Morrowind nečeká žádná procházka růžovým sadem, naznačují nejen naše dřívější ukázky v galerii s názvem Morrowind: Bloodmoon, ale hlavně některé ty nové.

S Bloodmoon, jehož vydání je naplánováno na květen, totiž nedostanete pouze možnost stát se za jistých, trochu drastických okolností vlkodlakem - tedy ve dne žít jako muž a v noci jako osrstěná zrůda s hubou plnou zubů - ale především budete mrštěni do víru mrznoucí a zasněžené divočiny na ostrově Solstheim nacházejícího se severozápadně od známého Vvardenfell (známého pro fanoušky Morrowindu).


nové obrázkykompletní galerie

Morrowind: Bloodmoon je prošpikována novými možnostmi a výzvami. Stejně tak vás ale proti spoustě nových monster a příšer nenechá na holičkách a poskytne i řadu nových zbraní, obranných prostředků a dalších předmětů. V minulé sadě obrázků jste všichni mohli zaznamenat medvěda. Kromě této šelmy se můžete v Bloodmoon setkat také s dalšími, jako jsou vlci, polární méďové, berserkeři (bájní nordičtí bojovníci) nebo spriggané, což jsou stvoření, která vypadají jako hodně ohavné lesní nymfy s velkými drápy. Nejlepší přirovnání je prý pro ně Velká Bolest za krkem ;) To je jako jazykem indiánů.

I když legendy o vlkodlacích mluví o této proměně pouze v souvislosti s úplňkem, jak jsme již uvedli výše, v této hře se budete měnit každou noc, bez ohledu na cyklus měsíce. Stejně tak vás budou moci zranit i obyčejné zbraně, ne pouze ty stříbrné. Ale vůbec nejdůležitější asi je, že se budete muset živit různými NPC, abyste náhodou neskonali, jelikož budete trpět žízní po krvi. Když se ve své vlkodlačí podobě ocitnete někde, kde není po žádném živáčkovi ani stopa, nejspíš budete mít velké potíže. A když vás někdo z "normálních" uvidí měnit se ve vlkodlaka, budete navždy označeni a napadeni pokaždé, když vás někdo zahlédne. I když zrovna budete zpět ve své lidské kůži. Jako vlkodlak navíc nebudete mít přístup do inventáře, nebudete moci použít normální kouzla a nebudete moci mluvit s ostatními. Zase tak naprostí chudinkové ale nebudete. Být vlkodlakem znamená být strojem na zabíjení. I beze zbraní. Vaším jediným prostředkem budou vaše drápy, kterými ale rozpůlíte člověka ani nemrknete. Nesmrtelnost ale nečekejte. Když si nedáte pozor, skupina válečníků vás může zabít. V roli vlkodlaka získáte ale různé speciální schopnosti, jako třeba rychlost, budete moci skákat přes vrcholky stromů, apod.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.