zavřít

Do boje v Medieval: Total War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Několik nových obrázků dnes máme také z připravované strategie Medieval: Total War, na které pracují maníci z Creative Assembly.

Tato hra, jak jistě už víte, vychází z koncepce Shogun: Total War, jen je na rozdíl od něj zasazena do Evropy. Také engine utrpěl pár změn, samozřejmě k lepšímu. Hrady bude možno využít podstatně lépe a více, nepřátelské pevnosti půjde zničit a podpora zde bude také pro dělostřelectvo.


další nové obrázky

V Medieval: Total War se setkáte se všemi známými osobnostmi té doby, od bojovníků velikánů Richarda Lvího Srdce počínaje, přes Saladina a Frederika Barbarrosu, po Robina Hooda, Johanku z Arku a další rebely konče. Zaválčíte si jak na poušti, na moři nebo v horách tak na přehledných pláních.
zdroj: VE

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.