zavřít

Divoká plavba s Virtual Skipper 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářský tým, který má na svědomí populární sérii TrackMania - Nadeo, dnes vypustil pětici nových screenshotů z dalšího jeho projektu s názvem Virtual Skipper 4.

Jde o simulátor závodů regat a jak je patrné z obrázků v naší galerii, dali si tvůrci záležet na nejmenších detailech. Pokud by se vám ale statické ukázky zdály nedostatečné, nabízíme vám rovněž pěkný, dvouminutový hi-res trailer (26 MB, XVID), kde vše uvidíte v pohybu - konkrétně průlety kamery nad vlnícím se mořem, zátokami, městy na pobřeží, okolo majáku či skalních masivů v různém počasí, ročním období i denní době.


Číslo 4 v názvu naznačuje, že hra navazuje na již zavedenou sérii. Pokud znáte některého z předchůdců Virtual Skipper 4, můžete se těšit na řadu vylepšení a novinek. Čekají vás dramatické závody prestižní mezinárodní třídy ve 12 různých lokacích (San Francisco, Auckland, Quiberon, aj.). Vedle singleplayeru zde nebude chybět ani multiplayer a k dispozici vám bude rovněž editor a spousta zajímavých nástrojů. Podrobnosti naleznete na nových oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.