zavřít

Disciples II v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategy First uvolnili sadu nových obrázků z fantasy strategie Disciples II: Dark Prophecy,...

zdroj: Archiv

Strategy First uvolnili sadu nových obrázků z fantasy strategie Disciples II: Dark Prophecy, která bude v době svého vydání největší konkurencí čtvrtému dílu Heroes of Might & Magic od 3DO.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Příznivci těchto her se můžou v druhém dílu Disciples těšit na pár novinek. Připraveno je například 50 nových jednotek, z nichž každá bude mít při boji svou vlastní animaci. Bitvy budou stále tahové, ale tentokrát budou probíhat na celé obrazovce. K dispozici budete mít i tři nové volby - vyčkat, automatický boj, obrana (podobně jako HOMM). Vůdce skupiny bojovníků je tentokrát vybaven pěti předměty zvyšujícími jeho schopnosti i schopnosti bojovníků. Přibudou i dva nové typy kouzel. Hra Disciples II: Dark Prophecy vyjde někdy v prvním kvartále příštího roku.
zdroj: BlueMonday zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.