zavřít

Digitalizace a korupce v Tron 2.0

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

First person akční hra pro PC - TRON 2.0, inspirovaná známým stejnojmenným sci-fi filmem z 80.

let, bude v obchodech k dostání od 26. srpna 2003. Oznámili to včera vydavatelé projektu, Disney Interactive. Vývojový tým Monolith Productions, který hru vyrábí, navíc uvolnil sadu nových screenshotů, jež jsou nyní k vidění také v naší galerii. Když si Tron 2.0 pořídíte, připravte se na to, že budete digitalizováni a vypuštěni do světa uvnitř počítače. V roli Jeta Bradleyho, syna vědce ze společnosti ENCOM - Alana Bradleyho, budete bojovat proti korupci jak z vnitřku, tak vnějšku počítačového světa, prozkoumávat místa jako Internetový Hub, Firewall, a další podobné záležitosti.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci se snaží ve svém díle zachytit jedinečnou atmosféru filmu. Hráč bude vyzbrojen sadou digitálních zbraní, štíty, různými dalšími zařízeními a podprogramy. Jet Bradley a jeho otec Alan nebudou jedinými "bytostmi", se kterými se ve hře setkáte. Vedle nich se seznámíte rovněž s umělou inteligencí jménem MA3A, což je program vytvořený Alanem Bradleyem ku pomoci při vývoji technologie digitalizovaní. MA3A ale nerozumí Alanovu zmizení a myslí si, že Jet je jednoduše jeho novější, vylepšená verze. Na svých cestách jistě oceníte pomoc poněkud troufalé a přímo bleskové Mercury, zejména, když narazíte na J.D. Thorneho, bývalého agenta Encomu, nyní digitalizovaného a navíc šíleného. Také setkání s ICP Kernelem, těžce ozbrojeným vůdcem tzv. "ICP" programů, nebude asi zrovna radostné. Více podrobností naleznete na oficiálních stránkách hry, odkud pochází i nový trailer (6 MB, WMV) v délce třiceti sekund.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.