zavřít

Devět screenů z Killzone 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Téměř po roce čekání další výjevy z FPS, která minimálně svojí grafikou musí oslovit snad každého.

Regulérní (čili ne vytípané z videí) obrázky z áčkové akce Killzone 2 od Sony jsme tu neměli skoro rok a jak je vidět, tohle čekání stálo za to. Dokonce se skoro bojím, že várka devíti nových screenshotů vypadá tak dobře a nečekaně ostře (zvlášť v porovnání s posledními videi z téhož levelu), že se brzy zase dočkáme dalších analýz jejich retušování :)


Killzone 2 vyjde v únoru příštího roku pro PS3, přičemž tento odklad vývojáři zdůvodňují jak potřebou více času na vývoj hry, tak i kvůli snaze nekonkurovat ostatním PS3 hrám před Vánocemi - více v nedávném preview.
zdroj: FZ

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.