zavřít

Detaily o multiplayeru v Project IGI 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pamětníci si možná vybaví první díl špionážní akce Project IGI (I'm Going In) z konce roku 2000, ke které byl slibován multiplayer formou patche, ale nakonec z toho sešlo, neboť vydavatelé hry z britského Eidosu na jeho vývoj nechtěli uvolnit další finance.

zdroj: Archiv

Takové trable se naštěstí u druhého dílu hry opakovat nebudou, neboť se Codemasters tento týden nechali slyšet, jaké že vlastnosti má síťový mód obsahovat. Tvůrci hry z norských Innerloop Studios pozorně naslouchali požadavkům hráčů v jejich diskusním fóru a podle toho prý multiplayer v IGI 2: Covert Strike navrhli, ale je evidentní, že jeho základ vychází z osvědčeného konceptu Counter-Strike (všímáte si toho skoro stejného názvu? :)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Posuďte sami - v síťových hrách v Project IGI 2 budou soupeřit dva týmy (překvapivě teroristé/proti-teroristé) po maximálně osmi hráčích, jejichž cílem má být například hackování dat ze satelitů pro start raketoplánu, pokládání bomb do olejových rafinérií nebo eskortování konvojů. Přesný počet map zatím nebyl specifikován, ale v některých z nich se mají v klíčových lokacích nacházet na dálku ovládané kamery nebo strážní kanóny, kolem nichž asi nebude snadné proklouznout bez zpozorování. Nákup některé z třicítky realistických zbraní bude stejně jako v Counter-Strike probíhat za určenou finanční částku, jistou inovací zde bude to, že budete moci za peníze i vstát z mrtvých a pokračovat dále v hraní.

Project IGI 2: Covert Strike vychází letos v září, podrobnější informace o hře načerpáte z našeho preview, shlédnutím E3 traileru (4 MB) či některého ze 14 nových screenshotů nejen z multiplayeru.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.