Děsivý pach krve v Ghost Master
zdroj: Archiv

Děsivý pach krve v Ghost Master

11. 3. 2002 22:50 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Libujete-li si v duchařinkách, určitě si nenechte ujít nadcházející titul, který vzniká ve společnosti Empire Interactive a ponese název Ghost Master.

Tento titul nese známky adventury, ale také strategie. Hráč se stane posmrtným státním zaměstnancem, který byl vyslán do malého městečka Gravenville, aby napravil zdejší astrální krizi. Se skupinou ukrutně vypadajících duchů, za děsivého pachu kapající krve a řinčení řetězů, bude vaším úkolem pořádně postrašit různé smrtelníky. Vše bude pouze na tom, jak mistrně budete ovládat své duchy a jejich asi 200 velice zvláštních strašidelných sil, jak dokážete odhalovat další schopnosti a strašidla, řešit různé hádanky a ukládat umučené duše k odpočinku. To vše by se nechalo zařadit do adventurních prvků, ale jak jsme se zmínili na začátku, tato hra bude mít také strategické prvky. Mezi ně se dá například zařadit také to, že zde budete muset hospodařit s určitými zdroji. A protože jde o strašidelnou hru, bude jedním ze zdrojů plasma, kterou získáte právě z úspěšně vyděšených lidiček.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Já nevím jak Vám, ale mě to všechno připomíná dva snad nejznámnější filmy - Ghostbusters a Beetlejuice. Koneckonců, těmito tituly byl také Ghost Master inspirován. A abyste se cítili duchem se vším, co k tomu patří, je pro Vás připravena i kompletní 3D kamera, která Vás dostane téměř kamkoli, včetně možnosti mrknout se přímo do lidí. A kdy se s touto jedinečnou gameskou setkáme. Přesně to zatím nevíme, ale mělo by to být někdy v průběhu tohoto roku.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články