zavřít

Děsivé drama v Archangel

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Metropolis Software už více než rok pracují na svém novém titulu Archangel.

Dnes Vám z této akční RPG z pohledu třetí osoby, jak by se tato hra dala stručně shrnout, nabízíme několik nových obrázků. Archangel vyjde na podzim a bude se odehrávat během tří různých epoch na rozličných místech - ve starověku, futuristickém Berlínu a "City of Evil" - místě obsahujícím reálné lokace i takové, které jste nikdy nemohli spatřit. Hráči si budou moci vybrat mezi dvěma typy postav (duch a válečník) a v závislosti na Vaší volbě budete mít k dispozici nejrůznější zbraně.

Archangel mixuje žánry jako techno-thriller, horror a fantasy, což zní jako dost divoká kombinace ;) Starověké legendy jsou prostě smíchány s technologicky vyspělou realitou. Vývoj Vaší postavy bude přímo závislý na průběhu hry a mutace jejího těla při přeměně na Archangela budou patrné v různých fázích.


další nové obrázky

Příběh je nastolen drastickým způsobem. Začíná ošklivou nehodou muže jménem Michael Travinsky. Ten se se svým autem vrací domů ke své ženě. Dlouhá cesta je unavující a moc mu nepřidá ani tichá hudba linoucí se z reproduktorů jeho rádia. V ničím nerušené mysli - silnice je totiž prázdná a venku jen poletují stříbřité vločky sněhu - se již vidí vítat svou ženu Valerii, když tu jeho myšlenky rozřízne prudké světlo. Instinktivně dupne na brzdu. Pozdě.

Starší muž v ošuntělé baseballové čapce seskočil ze svého náklaďáčku na asfalt pokrytý jemnou vrstvou sněhu. Do tváře mu stéká úzký proužek krve. Až teď vidí, že jeho vůz úplně zničil protijedoucí auto. Hned jak se vzpamatoval z prvotního šoku, rozběhl se k vraku a nachází za volantem bezvládné tělo umírajícího člověka. Za vteřinku si je téměř jistý, že řidič je již mtrvý, nebo alespoň tak vypadá. Starý muž zamumlá: "Jo, přesně takové tělo potřebuji", a začíná jej pomalu odtahovat od zničeného vozu.

V malé zatuchlé místnosti páchnoucí něčím nespecifikovatelným jsou malým a několika prkny zakrytým okénkem téměř u stropu vidět tmavé stíny ptáků sedících na střeše. Jeden z nich, čímsi vystrašen, vzlétl a začal se v malých kruzích pomalu snášet dolů. Jeho stín zvětšený odkudsi jdoucím světlem nyní úplně pohltil tělo ležící na podlaze. Pták si sedl vedle těla a začal zběsile klovat do nehybné dlaně. Náhle byl vyplašen jejím pohybem. Muž otvírá své oči a aniž by zvedl hlavu, rozhlíží se kolem sebe. Za malou chvíli vstává a jen stěží přemáhá bolest a strach....
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.