zavřít

Demo Mobile Forces klepe na dveře

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční hra Mobile Forces na enginu Unrealu by měla vyjít letos na jaře.

O její kvalitách hodně napoví demo, které by se mělo objevit asi do týdne. Na serveru HomeLan dostali od Rage Software možnost si ještě ne zcela finální verzi dema vyzkoušet a první dojmy si nenechali pro sebe. Hru charakterizují jako mix Unreal Tourament, Counter-Strike a Command and Conquer: Renegade. V demu je jedna mapa ve stylu Divokého západu (celkem jich ve hře bude 11) hratelná v módu Holdout - prý něco jako známý mód Domination v UT, kdy se drží pozice na mapě (celkem nás čeká módů 8).


další nové obrázky

Za pozornost prý také stojí využití vozidel podobně jako v úspěšné Xbox hře Halo a ostřelovačský mód pro rakeťák! Jak vidíte, vypadá to docela zajímavě, takže se můžeme těšit na vydání dema, které by mělo mít na dnešní dobu přijatelnou velikost 50 MB.
zdroj: HomeLan

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.