Delta Green stále bez vydavatele
zdroj: tisková zpráva

Delta Green stále bez vydavatele

25. 11. 2002 22:00 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Název Delta Green by mohla nést kdejaká obyčejná střílečka, jenže hra, který ho doopravdy nese, bude spíš taktickým akčním hororem.

Flying Lab Software, kteří mají tento titul na svých stolech rozpracován, navíc čerpali z jisté "papírové" RPG od Pagan Publishing, se kterými mimochodem také spolupracují. Jak se nechali vývojáři v interview pro HomeLAN slyšet, mají v úmyslu vytvořit projekt, kterému by se zejména po stránce grafické máloco vyrovnalo. Inspirovala je k tomu návštěva stánku na E3, kde byl prezentován DOOM III. To, co viděli, je natolik uchvátilo, že se rozhodli následovat Carmackovo vedení a vymyslet podobnou technologii, kterou jste mohli zaznamenat na videoukázkách z třetího Dooma a Halo 2, jejíž výsledkem je ohromující realismus. Prý se jim to dokonce podařilo a některými svými zásahy vymačkali z použitého Lithtech Jupiter enginu maximum.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Aby byl dojem z Delta Green ještě realističtější, zasadili Fly Labs její děj také do skutečného světa, tedy toho světa, který důvěrně známe. S lidmi, s nimiž se setkáte ve hře, se zrovna tak dobře můžete potkat ve skutečnosti. Jsou to: agenti FBI, tajní výzkumníci, vědci nebo počítačoví hackeři. S Delta Green ale zavítáte také na místa mimo náš svět, např. na tajnou základnu mimozemšťanů ukrytou na Měsíci. Hrou budete procházet z third-person pohledu a budete mít možnost kdykoliv se přepínat mezi jednotlivými členy týmu. Potýkat se budete s mnoha různými nepřáteli většinou z řad lidských sektářských, duševně chorých posluhovačů démonických bohů užívajících proti vám zhoubnou magii a artefakty. Nejen lidská monstra vás však v této hře budou děsit. Tvůrci pro vás připravili také pár vzácných kousků monster, která se na vás nebudou valit po tunách, ale setkáte se s nimi velice zřídka, tak jednou nebo dvakrát za celou kampaň.

Delta Green je vyvíjena pro PC a Xbox. Verze pro GameCube nebo PS2 jsou zatím ve fázi neurčitých představ v hlavách tvůrců, protože zatím nejsou žádné zkušenosti s tím, jak se tyto konzole poperou s technologií Flying Labs. Vzhledem k tomu, že se vývojářům po několika měsících vyjednávání s různými známými i neznámými firmami stále nepodařilo najít žádného vydavatele, není oficiálně stanoven ani předpokládaný datum vydání.
zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články