zavřít

Delta Force Xtreme - Delta Force v novém hávu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové akční hry Delta Force si jistě v únoru všimli zprávy, že se chystá její předělávka, která by měla využívat nejnovějších technologií.

Podle aktuálních informací se bude tento staro-nový titul, jehož vydání očekáváme ještě toto jaro, jmenovat Delta Force: Extreme a právě dnes vám z něj můžeme nabídnout sadu prvních ukázek.


Delta Force: Extreme vám toho ale má předvést mnohem více než jen lepší grafiku. Těšit se můžete dohromady na více než 60 levelů. Z toho 20 single-playerových je převzato z původní hry, několik dalších je úplně nových, najdete zde i 25 kooperativních misí a 20 multiplayerových levelů z celé řady různých herních módů - Deathmatch, King of the Hill, Team King of the Hill, Team Deathmatch a Capture the Flag. Celkově mají být vylepšeny nejrůznější herní funkce a vlastnosti, stejně jako statistiky a mnoho dalších věcí, včetně systému vyhledávání a odstranění cheaterů.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.