zavřít

Delta Force: Black Hawk Down screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

NovaLogic v noci na dnešek uvolnili velký balík patnácti nových screenshotů ze své taktické first-person akce Delta Force: Black Hawk Down, která je inspirovaná válečným konfliktem v Somálsku a na jejím vývoji se podíli i experti americké armády.

Čerstvé obrázky se od těch starších podstatně liší nejen tím, že zobrazují jiné mapy než level City Limits důvěrně známý z dema, ale hlavně mnohem hezčí a detailnější grafikou - doufejme, že se nejedná o upravované kousky ve Photoshopu, jak mají občas někteří lidé ve zvyku.


nové obrázkykompletní galerie

Plná verze Delta Force: Black Hawk Down měla být původně touto dobou už venku, ale nedávno došlo k mírnému odložení na konec listopadu (info). U nás vyjde pod taktovkou Cenegy s několikatýdenním zpožděním oproti vydání v USA, více se o hře dočtete v našich dojmech z multiplayerového betatestu z letošních prázdnin.
zdroj: Gamespydaily

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.