zavřít

Deadly Dozen: Pacific Theatre na obzoru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv válečná takticko-akční Deadly Dozen patřila rozhodně do kategorie budgetových her (recenze, 68%), její úspěch překvapil jak samotné vývojáře z nFusion, tak i vydavatele Infogrames.

O stejnou přízeň méně náročných hráčů se bude ucházet i její druhý díl s podtitulem Pacific Theatre, který si opět bere na mušku druhou světovou válku. Nejmarkantnějších změn se dočká prý především samotná grafika a animace postav. Vylepšení a zpřehlednění by neměl uniknout ani celkový interface a především - pokračování bude narozdíl od originálu obsahovat multiplayer s několika mody (deathmatch, team deathmatch a kooperativní hry).


nové obrázkykompletní galerie

Samozřejmostí je i přírůstek několika nových kousků do zbrojní výbavy, o kterém jsme se již zmiňovali v dřívějším článku. Půjde například o M1 Garand, Thompson MI, ostřelovací pušku M1903A, plamenomet nebo bazuku. Nových zbraní se dočkají i vaši nepřátelé. Kromě stávajících vozidel, budete moci v Pacific Theatre usednout i do tankové kabiny. Vzhledem k tomu, že pokračování Deadly Dozen bude již osmým PC titulem z produkce nFusion, mohl by být i kvalitativně výš než jeho budgetoví předchůdci, údajně dokonce srovnatelný s ostatními hrami za plnohodnotnou cenu. Zástupci nFusion se však shodují na tom, že chtějí radši zůstat menší a nezávislou firmou, než jen součástí nějakého velkého kolosu. Kromě Pacific Theatre pracují ještě na jedné, dosud oficiálně neohlášené hře podobného stylu jako jsou Deadly Dozen - více v interview na InGaming.
zdroj: Ingaming

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.