zavřít

Datadisk X2: The Return až v dubnu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I přes opakované ujišťování zástupců Hypermaxu, že dlouho očekávaná česká verze vesmírné hry X2: The Threat vyjde ještě v roce 2004, se tak nestalo a tak nám nezbývá než doufat, že si autoři lokalizace a všichni, kteří se na tom podílejí, vzali do nového roku předsevzetí, se s tímto titulem konečně vypořádat a vypustit ho do oběhu.

Jak jistě víte, společnosti Deep Silver a Egosoft momentálně připravují rozšíření této hry - X2: The Return, která však vyjde podle nejnovějších informací o něco později - v dubnu. V naší galerii naleznete sadu nových ukázek.


Hráči X2: The Return budou čelit nové hrozbě přicházející od velmi organizovaných pirátů zvaných Yaki. K dispozici budete mít nové lodě i zbraně. Kromě hlavních misí, bude hra obsahovat rovněž mise menší, přes které budete získávat například přístup k lepším technologiím. Stejně tak si ale v těchto mini-misích užijete i dalších věci, jako například časově omezených závodů s dálkově ovládanými drony mezi asteroidy nebo záchrana otrokyň z nějakých prostor těsně před výbuchem.

V X2: The Return budete mít prostě šanci bojovat, obchodovat a budovat. Herní vesmír se rozroste o nové skryté sektory skýtající mnohá překvapení. Díky nové možnosti propojování továren, budete moci budovat rozsáhlé vesmírné komplexy. Navíc, registrovaní hráči X2: The Threat (registrace je zdarma) získají možnost stáhnout si pro svou hru nové moduly.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.