Datadisk Supreme Commander: Forged Alliance
zdroj: tisková zpráva

Datadisk Supreme Commander: Forged Alliance

28. 6. 2007 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Před několika minutami byl ohlášen datadisk (thx Demon za tip) k výjimečné RTS Supreme Commander (77%, recenze), který ponese podtitul Forged Alliance.

supcomfa zdroj: tisková zpráva Do této sci-fi 3D RTS přinese jednu zbrusu novou mimozemskou rasu, přesně jak napovídaly náznaky na konci původní hry. Autoři slibují přes stovku nových jednotek i pro tři stávající rasy, včetně námořních flotil, orbitálních zbraní a kontrašpionážních technologií. Nové jednotky hráčům poskytnou bohatší výběr strategických možností. Nová kampaň naváže hned na konec jedničky a bude vyprávět, co následovalo po skončení Infinite War.

V multiplayeru se setkáme s nějakými inovativními vlastnostmi a řadou dalších map, které mají být perfektně vybalancované. O využití DirectX 10 zatím kupodivu nic nezaznělo, ale dle dřívějších náznaků je to pravděpodobné. Přídavek Forged Alliance vyvíjí opět Chris Taylor a jeho Gas Powered Games, kteří se nyní přesouvají do finální etapy výroby. Vyjít má 30. listopadu (u nás opět v češtině od CD Projektu) a k jeho hraní nebudete potřebovat původní Supreme Commander, k čemuž se rozhodli kvůli přítomnosti velké porce novinek. Update 22:00 - první screenshoty. Update 29.6. - bližší detaily o hře v samostatné novince.

zdroj: Fragland

levis

Nejnovější články