zavřít

Datadisk pro Heroes of Might & Magic

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S konečnou platností bylo oznámeno datum vydání nového addonu k oblíbené strategii Heroes of Might and Magic - Heroes III: In the Wake of Gods.

zdroj: Archiv

Po mnoha odkladech tak bylo uvedeno, že k jeho vypuštění dojde 20. prosince 2001. WoG pak ještě nebude smeten z vývojářského stolu, ale bude postupně doplňován o patche, nové mapy, další rozšíření ERM scriptovacího jazyka a další a další zajímavé a užitečné věci. Protože jde pouze o addon, nemusíte se bát, že byste při jeho instalaci přišli o původní konfiguraci. Kromě několika nových kampaní na vás čekají i jiné změny - např. bude možné zničit kompletně město a při jeho následné rekonstrukci ho přebudovat na jiný typ, setkáte se s více než 20 novými monstry - a to je pouze zlomek toho, co Vám WoG doopravdy nabídne. Rozhodně si nenechte ujít ani naši galerii obrázků přímo z tohoto addonu, která vás na chvíli unese do světa fantasie, kouzel, chrabrých hrdinů a příšerek.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Možná Vás teď napadlo, co se stalo s původně ohlašovaným vydáním nového pokračování HOMM 4. Nezbývá než konstatovat, že jako spousta dalších her, byl i čtvrtý díl Heroes of Might and Magic odložen, a to až na březen příštího roku. Možná má být výše uvedený přídavek pro HOMM 3 jakousi zálohou a přípravou na něco opravdu jedinečného... Nechme se překvapit.
zdroj: StrategyPlanet zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.