zavřít

Datadisk Pacific Storm: Allies

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

U nás se vydání projektu Pacific Storm sice teprve chystá, a to na červenec (předobjednat si jej můžete na TISCALI Gameshopu), v některých zemích světa se nicméně již prodává a pozorným čtenářům jistě neunikla zmínka o tom, že pro něj Lesta Studios připravují datadisk s podtitulem Allies.

zdroj: Archiv

Právě z něj vám dnes můžeme nabídnout sadu prvních ukázek.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

S Pacific Storm: Allies přicházejí na scénu konfliktu mocní spojenci obou znepřátelených stran. Na stranu Německa se tak přidá Japonsko a Anglii, Austrálii a Sovětskému svazu přispěchá na pomoc USA. Těšit se tedy můžete jak na nové jednotky, tak i na nové lokace. Ovšem to není vše, co tvůrci slibují. Allies totiž bude navíc vybavena novou verzí enginu a tedy i lepší grafikou, stejně jako zdokonaleným systémem multiplayeru.
zdroj: Buka

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.