zavřít

Datadisk k Settlers IV v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blue Byte konečně oznámil vydání očekávaného addonu k legendě budovatelských strategií...

zdroj: Archiv

Blue Byte konečně oznámil vydání očekávaného addonu k legendě budovatelských strategií Settlers IV s názvem "Die Trojaner und das Elixier der Macht" (Trojané a elixír síly), jež Vás potěší přidáním celého nového národa - Trojanů, kteří budou mít k dispozici spoustu nových kouzel - čeká na Vás i pár nových jednotek a budov.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Dalším vylepšením bude i "manakoptéra" - létající stroj. Na pulty evropských obchodů by tento datadisk měl dorazit už letos v zimě, avšak nejdříve v německé verzi.
zdroj: Ubisoft zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.